Edilkamin-cz » Kamna na dřevo

Kamna na dřevo

tlačítka - tlačítko krbová kamna.png (originál)tlačítka - tlačítko technologie air.png (normální)


Krbová kamna teplovzdušná na dřevo a dřevěné brikety - kouzlo včerejší a dnešní technologie ... atmosféra kamen EDILKAMIN spojuje teplo, které je zdravé a přirozené s moderním i rustikálním vzhledem. Zde je nová kolekce kamen na dřevo, které nabízí skvělé výhody a ještě něco navíc - k životnímu prostředí šetrné vytápění dřevem a dramatické úspory nákladů na energie. Můžete si vybrat z mnoha modelů, povrchových úprav a barev na dotvoření svého domova stylem, který se vám líbí. Jejich elegantní design umožňuje přizpůsobit se jakémukoliv prostředí. Pláště kamen z oceli, litiny, keramiky a mastku, poskytují jedinečný estetický zážitek.

Asia

Kamna na dřevo - Asia bordo (normální) 

Krbová kamna EdilKamin Asia jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 8,5kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo nebo béžová.

Big

Krbová kamna EdilKamin Big jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Kamna mají vestavěný ventilártor, který jemožné vypnout. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy kůže, bílá nebo červená.

Coral 1

Krbová kamna Coral 1 jsou určena k lokálnímu vytápění objektu prostřednictvím proudění teplého vzduchu. Výkon krbových kamen je max. 6 kw, předaného do prostoru prostřednictvím tepelného proudění vzduchu mezi plášti a sálání skrz sklo topeniště. Kamna se dodávají s ocelovými boky ve dvou barvách černé a hnědé a v provedení s boky z mramoru. Kamna mají výsuvná dvířka topeniště nahoru.

Coral 2

Krbová kamna Coral 2 jsou určena k lokálnímu vytápění objektu prostřednictvím proudění teplého vzduchu. Kamna mají dva prosklené boky topeniště. Výkon krbových kamen je max. 6 kw, předaného do prostoru prostřednictvím tepelného proudění vzduchu mezi plášti a sálání skrz sklo topeniště. Kamna se dodávají s ocelovými boky ve dvou barvách černé a hnědé. Kamna mají výsuvná dvířka topeniště nahoru.

Coral 3

Krbová kamna Coral 3 jsou určena k lokálnímu vytápění objektu prostřednictvím proudění teplého vzduchu. Kamna mají tři prosklené boky topeniště. Výkon krbových kamen je max. 6 kw, předaného do prostoru prostřednictvím tepelného proudění vzduchu mezi plášti a sálání skrz sklo topeniště. Kamna se dodávají s ocelovými boky ve dvou barvách černé a hnědé a v provedení s boky z mramoru. Kamna mají výsuvná dvířka topeniště nahoru.

Deluxe

Krbová kamna EdilKamin Deluxe jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7kw. Kamna jsou otočná 360° okolo své osy.

Demy

 

Krbová kamna EdilKamin Demy jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Kamna spalují kusové dřevo i pelety.

Diamond

Krbová kamna EdilKamin Diamond jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7kw. Kamna mají obloukové sklo dvířek topeniště.

Disco

Kamna na dřevo - disco bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - disco šedá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Disco jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Plášť kamen je šedý plech nebo bordo.

Elite

Kamna na dřevo - Elite.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Elite jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je šedý plech.

Elle

Kamna na dřevo - Elle.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Elle jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Plášť kamen je doplněn bočním prosklením - třístrané prosklení.

Folk

Kamna na dřevo - folk.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Folk jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn keramikou.

Funky

Kamna na dřevo - funky bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - funky šedá.jpg (normální)Kamna na dřevo - funky béžová.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Funky jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je šedý plech nebo keramika bordo a béžová.

Glam

Krbová kamna EdilKamin Glam jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Kamna mají vestavěný ventilártor, který jemožné vypnout. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je z přírodního kamene barvy šedé.

Gloria

Kamna na dřevo - Gloria biskvit.jpg (normální) 

Krbová kamna EdilKamin Gloria jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7,2 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo nebo biskvit.

Chic

Kamna na dřevo - Chic bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - Chic ambra.jpg (normální)Kamna na dřevo - Chic bílá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Chic jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo, ambra nebo bílá.

Iris L

Kamna na dřevo - Iris L bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - Iris L meruňka.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Iris L jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7,8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo, nebo meruňka.

Ivory

Krbová kamna Ivory jsou určena k lokálnímu vytápění objektu prostřednictvím proudění teplého vzduchu. Kamna mají půlkulaté prosklení topeniště. Výkon krbových kamen je max. 6 kw, předaného do prostoru prostřednictvím tepelného proudění vzduchu mezi plášti a sálání skrz sklo topeniště. Kamna se dodávají s ocelovými boky ve dvou barvách černé a hnědé. Kamna mají výsuvná dvířka topeniště nahoru.

Lux

Krbová kamna EdilKamin Lux jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Kamna mají vestavěný ventilártor, který jemožné vypnout. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy šedé.

Miss

 

Krbová kamna EdilKamin Miss jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7,2 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy okrová nebo vanilka.

Roller

Krbová kamna EdilKamin Roller jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Kamna jsou otočná 360° okolo své osy.

Swing

Kamna na dřevo - Swing bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - Swing béžová.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Swing jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Plášť kamen je šedý plech nebo keramika bordo a béžová.

Vanity

Kamna na dřevo - vanity.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Vanity jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku.

Vip

Krbová kamna EdilKamin Vip jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Kamna mají vestavěný ventilártor, který jemožné vypnout. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy kůže, bílá nebo červená.

Vogue

Kamna na dřevo - Vogue.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Vogue jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 6kw.

www.edilkamin-servis.cz