Edilkamin-cz » Teplovodní kamna na dřevo

Teplovodní kamna na dřevo

tlačítka - tlačítko krbová kamna.png (originál)tlačítka - tlačítko technologie.png (normální)


Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení na rozvod ústředního topení na dřevo a dřevěné brikety EDILKAMIN - teplo v celém domě a teplá voda pro sanitární použití. Jsou schopné vytápět radiátory v celém domě a dodávat teplou vodu pro sanitární použití, a to díky speciální sadě. Lze je připojit k rozvodům ústředního topení, které již existuje. Nabízí vysokou tepelnou účinnost, úsporu až 40% nákladů na vytápění a méně emisí do životního prostředí.  Může pracovat i ve spojení s tradičním plynovým nebo elektro kotlem.

Aqua

 Termoprodukty dřevo - Aqua bordo.jpg (normální)Termoprodukty dřevo - Aqua bezova.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Aqua jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 7 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo nebo béžová.

Flamma

 

Krbová kamna EdilKamin Flamma jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 14,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z kachloviny barvy bordo, pergamen, bílé nebo tmavě šedá.

Klima

 Termoprodukty dřevo - Klima mastek.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Klima jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 11,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku

Klima s ohřevnou plochou

 Termoprodukty dřevo - Klima s ohř mastek.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Klima jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 11,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku

Tally H

 

Krbová kamna EdilKamin Tally H jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 6 kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé, černé, bronzové, nrbo s doplňky z přírodního kamene.

Warm

 Termoprodukty dřevo - Warm bordo.jpg (normální)Termoprodukty dřevo - Warm ambra.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Warm jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 11,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z kachloviny barvy bordo nebo ambra.

Warm s ohřevnou plochou

 Termoprodukty dřevo - Warm s ohř bordo.jpg (normální)Termoprodukty dřevo - Warm s ohř ambra.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Warm jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 11,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z kachloviny barvy bordo nebo béžová.

www.edilkamin-servis.cz